Referencie

Mária Tatranská

Právnička / Trenčín

Na základe rád a odporúčaní od poradkyne feng shui sa mne a mojej rodine začalo výrazne dariť vo všetkých oblastiach života, ďakujem.

Ivan Štefanka

Manager / Piešťany

Ďakujem milej úžasnej osôbke Andrejke Kitkovej za jej poradenstvo Feng -Shui.
Na základe jej znalostí som nastavil ofis, obývačku a spanie na chate.. a veci , život ,dianie sa začalo meniť k lepšiemu . Vrele odporúčam.

Anna Mikušová - Marjanová

Manažérka / Just

Výsledok analýzy ma milo prekvapil. Nielen, že som dostala tipy ako zachovať priestor vzdušný, doplniť ho jemnými farbami a doplnkami,
ale mi aj ukázala ,,vychytávky", na ktoré by som sama neprišla.
To znamená, máme veľké podkrovné okná, ktoré púšťajú množstvo svetla, ale v noci je to rušivé.
Tiež sa mi potvrdilo, že som siahala intuitívne po doplnkoch , ktoré vyvažovali elementy v domácnosti a ona ma utvrdila, že je to tak správne.
Ocenila som rady v detskej izbe môjho syna s ADHD, kde je pre neho vhodné sa hrávať, kde spať, aby sústredil svoju koncentráciu na aktivity, ktorým sa práve venuje.

Bývame tu momentálne 4 mesiac a je to naozaj príjemné miesto na život. To si hovoríme skoro každý večer s manželom, keď uložíme deti spať.
Ďakujem Adi, že nám pomohla pre nás tak dôležité miesto, kde sa udeje podstatná časť nášho života, aby sme sa v ňom cítili naozaj ako doma.

Bohuš Voleský

Podnikateľ / Dubnica nad Váhom

Ďakujeme za vypracovanie posudku na dom v ktorom momentálne bývame. Ja osobne pracujem v Home Office a pracovňu som mal v izbe, ktorá bola na sever. Keď sme pracovňu premiestnili na juhozápad, ako nám Aďka poradila, začalo sa nám v podnikaní podstatne viac dariť:). Keď som hľadal logické vysvetlenie, prišlo mi to zjavne. Pôvodná pracovňa bola po celý rok chladná a bez slnka, podvedome som sa v nej nerád zdržoval. Teraz som po celý deň na slnečnom mieste a omnoho príjemnejšie sa mi tu pracuje, prichádzajú nové myšlienky, nápady. Podľa mňa feng shui pracuje s prirodzeným správaním sa ludi v priestore a dokáže vyladiť priestor tak, aby bol harmonický a ľudia sa v nom necítili ohrození a nepríjemne, ale naopak, pohodlne a bezpečne:). Takže z môjho pohľadu, veľmi dobrá investícia.
Ďakujeme.

VIAC REFERENCIÍ NA MOJOM FACEBOOKU

- KLIKNITE SEM -

Andrea Kitková, 1.mája 11, 911 01 Trenčín
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!