Čo ponúkam

Hľadáte si nový byt, dom, pozemok alebo priestory pre Vašu firmu na presťahovanie sa?

Pri výbere bytu, domu alebo pozemku je veľmi dôležitý exteriér. Treba sa porozhliadnuť po blízkom a aj širšom okolí, lebo tie môžu výrazne ovplyvniť kvalitu energie, ktorá následne vstupuje do Vášho domu.

Je výborné sa obrátiť na poradcu, ktorý to vie zhodnotiť a následne zamerať. Ja Vám v tejto oblasti viem ponúknuť viacero techník, ktorými viem zhodnotiť najskôr makroregión, potom mikroregión a následne samotný dom alebo byt.

Pokiaľ hľadáte Váš vysnívaný pozemok pre Váš dom, v ktorom chcete spokojne nažívať značnú časť Vášho života, doporučujem Vám, poradiť sa vopred o vhodnosti pozemku. Veľmi rada Vám pomôžem vybrať ten najlepší a hlavne najvitálnejší pozemok, ktorý bude Vás a Vašu rodinu podporovať vo všetkých oblastiach Vášho života. Od vhodnosti pozemku záleží veľmi veľa. V súvislosti s pozemkom robím zhodnotenie exteriéru, zameriavam odkiaľ prichádza hora a voda, poprípade v meste analyzujem okolité križovatky a domy.

Techniky, ktoré používam vychádzajú zo starých čínskych učení a pri akejkoľvek nehnuteľnosti je práve exteriér to najpodstatnejšie. Energia, ktorá vstupuje zvonku do Vášho domu alebo paneláku musí byť vitálna, aby následne mohla vyživovať Váš celý dom.

Andrea Kitková, 1.mája 11, 911 01 Trenčín
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!